ברכונים לחתונה

אם אתם רוצים מזכרת מיוחדת לכם או לאורחים שלכם לכבוד יום החתונה, הנה כמה אפשרויות שיהיו מושלמות ליום המיוחד ביותר בחייכם. הבחירה של כל עיצוב שתרצו או כל גודל היא שלכם!

ברכונים לחתונה

חתונה היא אירוע מיוחד במינו; היחיד שמאחד שני חצאי נשמות והופך אותן לנשמה אחת שלמה. ביום מיוחד שכזה שמתרחש רק פעם אחת בחיים, נהוג להפיק אירוע גדול שאין כמותו. בשל המצב הכלכלי הבעייתי שאנו נמצאים בו בשנים האחרונות, יש זוגות רבים שבוחרים לארגן דווקא חתונה קטנה. אבל גם אם רשימת המוזמנים כוללת רק עשרות אנשים, אין זה אומר שאפשר לוותר על מזכרת כמחוות תודה על כך שהאנשים שחשובים להם באו להשתתף בשמחה.

אם אתם עומדים להתחתן בקרוב ואתם רוצים מזכרת מיוחדת לאורחים שלכם או לעצמכם, אתם יכולים להזמין ברכונים לחתונה או דברים שנחוצים לכם כזוג שמתחתן, כגון שטר כתובה מפואר.

גם אם הברכונים או השטרות שלכם הם חלק בלתי נפרד מהאירוע, אין זה אומר שהם צריכים להיות פשוטים ולהיזרק בתום האירוע. כל אלו יכולים ללוות אתכם ואת האורחים שלכם לשנים רבות ולהיות תזכורת בלתי פוסקת ליום החתונה שלכם. הכל שאלה של העיצוב והאיכות שבוחרים. ברכונים לחתונה יכולים להיות מאוד פשוטים והם יכולים גם להיות עם עיצוב מרשים ואיכות שנשמרת לתקופה ארוכה.

שטר כתובה עם עטיפה קשיחה

היו תקופות שבהן שטר הכתובה של זוגות שהתחתנו היה בדרך כלל עשוי מנייר קלף. בזמנו, נייר קלף היה נחשב לשיא הפאר בכל הנוגע לשטר כתובה, כיום אפשר למצוא שטר כתובה עם כריכת pu שתגן על הכתובה לאורך השנים. ה- PU, הנקרא גם פוליאוריתן, הוא חומר המאופיין במוצקות וקשיחות במידה מסוימת ועושים בו שימוש ליצירת אטמים, גלגלים, סוליות נעליים ועוד. אם כן, מדובר בחומר שהופך את שטר הכתובה לספר של ממש, רק מעט יותר גמיש ובכל זאת בעל הגנה גבוהה בהרבה מזו שהייתה לשטרי כתובה בעבר.

השטר שלכם יכול להיות בעל מראה יוקרתי במיוחד ובעל עיצוב יוצא דופן.

ברכונים לחתונה עבור האורחים

גם לאורחים שלכם מגיע משהו מיוחד, ובעזרת ברכונים לחתונה אתם יכולים לתת להם מזכרת כמחוות תודה על כך שהגיעו להשתתף ביום המשמח ביותר בחייכם.

יש היצע רחב של ברכונים לחתונה שאתם יכולים לתת לאורחים שלכם, כמו ספר הקידוש, לקט תפילות, עת רצון (אפשרי גם עם כריכת pu), חוברת שיר השירים ועוד. כל אחד מאלה יכול להיות בעיצוב אחר, אפילו בצורת גביע או כמגנט שאפשר להצמיד למקרר ולא לאבד.

כתיבת תגובה